Народилась 08 серпня 1997 року. У вересні 2014 року вступила до Національного університету «Острозька академія» (інститут права ім. І. Малиновського). В 2018 році здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», спеціальність «правознавство», кваліфікація «юрист». На даний час продовжує навчання в НАУ «Острозька Академія» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр права».

 

Досвід роботи:

Протягом 2015-2018 років працювала консультантом юридичної клініки «Pro bono». Надавала консультації з питань цивільного, сімейного, пенсійного, трудового, спадкового права, цивільного процесу; проводила уроки з практичного права для учнів загальноосвітніх шкіл м. Острога.

Професійний розвиток та особисті досягнення:

2016 рік - Переможець в турнірі "Моделювання судових дебатів з цивільного права;
2017 рік - Переможець конкурсу написання творчих есе на тему: «Сім кроків прокурора назустріч суспільству». Робота була опублікована в місцевій газеті.
Cтала стипендіатом Фонду ім. В.Кузя «За здоровий спосіб життя».
2018 рік - Брала участь у ІІІ Всеукраїнському дебатному турнірі з цивільного права і процесу «Майстерність судової промови». Отримала сертифікати про проходження курсів "Людина та держава. Правила гри", "Європейський механізм захисту прав людини" розроблених експертами та студією онлайн-освіти EdEra.

Захоплення:

Настільний теніс. Триразова переможниця відкритих змаганнях м. Острога з настільного тенісу серед дівчат.

На даний час працюю на посаді юриста Адвокатського обєднання «РівнеПраво».

Контакти: 

Адреса: 33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5, оф. 206А.
Телефон: +38(097)13114 57
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.