Створено: 28 травня 2018 Автор: Микола Луцюк

Жив-був собі Адвокат. І все було в нього добре. І в ЄРАУ він був зареєстрований, і внески сплачував, і працював собі тихенько, не стикаючись з органами адвокатського самоврядування. Ну, хіба що бачив декого з них на семінарах, та й то не часто. Закон вчив, читав судову практику, і якось намагався те все поєднати. Аж тут дізнався, що вже є порушником ПАЕ,бо не виконав найважливішої вказівки Ради адвокатів України…

 
Створено: 01 березня 2018 Автор: Адміністрація сайту

Шановний Сергій Володимирович!
Адвокатське об’нання «РівнеПраво» вітає Вас з Днем народження!
Знаючи Вас як висококваліфікованого адвоката, виваженого керівника та високоморальну людину, бажаємо Вам гордо та незалежно від суб’єктивних суджень чи об’єктивних обставин стояти на захисті прав та інтересів всієї нашої адвокатської спільноти, гідно та з честю представляти адвокатів Рівненської області (поки що) і всіх адвокатів України (в найближчому майбутньому)!

 
Створено: 08 серпня 2017 Автор: Микола Луцюк

- Так что же говорит этот человек?
- А он попросту соврал! - звучно, на весь театр сообщил клетчатый помощник и, обратясь к Бенгальскому, прибавил: - Поздравляю вас, гражданин, соврамши!
С галереи плеснуло смешком…
Михайло Булгаков, «Майстер і Маргарита».
4-5 серпня 2017 року відбулось засідання Ради адвокатів України, на якому було заплановано розгляд питання щодо обставин видачі Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю № 1 члену ВККС України Павлу Сергійовичу Луцюку. На жаль П.С. Луцюк на цьому заході присутнім не був. Не приїхав на нього і в.о. Голови Ради адвокатів Рівненської області Гнатущенко В.І., так само, як і член РАУ від Рівненської області М.С. Бляшин. Тому це питання і не розглядалось. Але…

 
Створено: 11 липня 2016 Автор: С.В. Хилевич

Проживання чоловіка та жінки однією сім'єю без реєстрації шлюбних відносин: права і обов’язки, застосування судами законодавства, що регулює правовідносини, та юридична проблематика.
Судовою палатою з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Рівненської області узагальнено практику застосування судами області законодавства про право на майно жінки та чоловіка, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою.

 
Створено: 14 березня 2016 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги-адвокати!
Рада з питань судової реформи при Президентові України проводить експертне обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», в зв'язку з чим запропонувала Національній асоціації адвокатів України долучитись до цього заходу. Разом з тим, всім адвокатам, яким небайдужа доля адвокатури України, запропоновано ознайомитись з проектом змін в Закон та обговорити (надати) пропозиції, зауваження чи коментарі з цих болючих питань.

 
Створено: 11 грудня 2015 Автор: Микола Луцюк

Як раніше було мною опубліковано в статті «Таємна конференція адвокатів Рівненської області», 05 листопада цього року я звернувся зі зверненням до тоді ще легітимного в.о. Голови Ради адвокатів Рівненської області п. Гнатущенка В.І. з проханням надати мені копії рішень Ради адвокатів Рівненської області. А вже на 27.11.2015 року я був офіційно запрошений на засідання самої Ради з цього питання, де члени мали вирішити, давати мені ці копії, чи ні.

 
Створено: 19 листопада 2015 Автор: Микола Луцюк

Більшість адвокатів в Рівному та області знають, що 12 грудня 2015 року відбудеться конференція адвокатів Рівненської області. А на 21 листопада 2015 року по всіх районах та містах області пройдуть збори адвокатів для обрання делегатів на конференцію. От тільки ніхто не знає, для чого та конференція скликається і які питання вирішуватимуться цим органом адвокатського самоврядування.

 
Створено: 22 березня 2015 Автор: Микола Луцюк

Виявляється, скарги адвокатів на неправомірність рішень судів та окремих суддів Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів п. С. Козьяков розцінює як «спам», який заважає роботі ВККС, а тому має намір ініціювати перед кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури порушення дисциплінарних проваджень щодо адвокатів, котрі звернулись з «непрофесійними» скаргами у ВККС.

 
Створено: 30 грудня 2014 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги!
Адміністрація сайту нагадує всім адвокатам, що відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також рішення Ради адвокатів України № 24 від 17 грудня 2012 року розмір щорічного внеску адвокатів становить одну мінімальну заробітну плату на рік, станом на 1 січня року, за який платиться такий внесок.

 

Сторінка 1 із 5

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

ОСТАННІ НОВИНИ