Перегляди: 2136
Друк

Шановні панове!

Адміністрація сайту адвокатів Рівного та Рівненської області «Юридична допомога «РівнеПраво» розпочинає нову рубрику корисних матеріалів, серед яких планується розміщення процесуальних документів, які були створені юристами і адвокатами по конкретних справах в різних галузях правозахисної діяльності. Так, Ви можете розмістити документи, складені Вами особисто, або які Ви вважаєте гідними публікації, просто приславши їх на Email-адресу сайту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., незалежно від формату файлів (*.doc, *.txt, *.pdf і т.п.).

Направлені Вами документи будуть розміщені в підменю «Матеріали/Процесуальні документи» з зазначенням прізвища автора (Вашим прізвищем), або без такого – як забажаєте.

З метою забезпечення адвокатської таємниці та збереження персональних даних клієнтів, в документах варто змінити (видалити) таку інформацію, яка могла б ідентифікувати конкретну особу з викладеними обставинами справи, не зважаючи на той факт, що викладені на сайті документи в більшості були предметом проголошення у відкритих судових засіданнях, або іншим чином доведені до широкого загалу.

Окремо хочеться наголосити, що на сайті розміщуватимуться процесуальні документи по справжніх, реальних справах, в яких надавалась правова допомога юристами, а не зразки (шаблони, «кози») документів.

Сподіваюсь, Ваше професійне бажання допомогти та захистити буде належним чином оцінене та висвітлене і на сторінках нашого ресурсу.

 

З повагою,

Микола Луцюк.

 

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.