Створено: 14 червня 2017 Автор: Микола Луцюк

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Рівненської області оголошує про проведення 16.06.2017 року, з 14:00 до 18:00 в приміщенні Рівненської обласної Ради (кабінет № 301) семінар для адвокатів, який проводиться Відділенням Асоціації правників України в Рівненській області спільно із Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області, за темами:

 
Створено: 19 травня 2017 Автор: С.В. Хилевич

Відповідно до пункту 2 статті 27 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та на виконання пункту 2.8 Плану роботи на І півріччя 2017 року Судовою палатою з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Рівненської області узагальнено практику судів Рівненської області протягом 2016 року при вирішенні питань, пов’язаних з компетенцією судів у спорах, що виникають із земельних правовідносин, та спорів про оскарження рішень (розпоряджень) про передачу земельних ділянок у приватну власність.

 
Створено: 24 квітня 2017 Автор: Адміністрація сайту

У віці 55-ти років помер екс-прокурор Рівненської області Ореховський Леонід (16.03.1962-23.04.2017 р.р.). Причиною смерті вказують раптове загострення тяжкої хвороби покійного.

 
Створено: 30 березня 2017 Автор: Адміністрація сайту

Сьогодні святкує День народження Голова КДКА Рівненської області Сурікова Світлана Іванівна!
Шановна Світлано Іванівно, вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, любові, щастя, вагомих здобутків та плідної діяльності! Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів та здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

 
Створено: 08 грудня 2016 Автор: Микола Луцюк

Шановні колеги-адвокати!
Наближається день Святого Миколая, а як Вам всім відомо, і День адвокатури України!
З цієї нагоди Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Рівненської області під головуванням Сурікової Світлани Іванівни організовує урочистий симпозіум (лат. symposium від дав.-гр. συμπόσιον — «бенкет») для адвокатів.
На офіційному сайті КДКА Рівненської області вже розміщене оголошення з цього приводу, а адвокати "РівнеПраво" готові приєднатися до цього дійства, яке відбудеться 17 грудня 2016 року в приміщенні ресторану "Спорт" (м. Рівне, вул. Набережна, 1а).

 
Створено: 02 листопада 2016 Автор: Адміністрація сайту

21 липня 2016 року Здолбунівським районним судом Рівненської області під головуванням судді Кушніра О.Г. було проголошено вирок в кримінальному провадженні про обвинувачення раніше неодноразово судимого громадянина М. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 та ч. 1 ст. 162 КК України.
Захист здійснював адвокат Мазурок Вячеслав Сергійович.

 
Створено: 03 жовтня 2016 Автор: Адміністрація сайту


Колектив «РівнеПраво» щиро вітає з Днем народження Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Голову Ради адвокатів Рівненської області, кандидата юридичних наук, заслуженого юриста України, нагородженого орденом «За заслуги» ІІІ ступеня  - Луцюка Павла Сергійовича!

 
Створено: 20 травня 2016 Автор: Internet

Безкоштовний юрист - це мрія клієнтів, які не хочуть платити гроші, але хочуть отримати безкоштовну якісну послугу в стислі терміни і з гарантіями.
Безкоштовний юрист - живе заради своїх економних клієнтів, забувши про себе, сім'ю, родичів і друзів.

 
Створено: 04 грудня 2015 Автор: Адміністрація сайту

Від імені колег та друзів вітаємо адвоката Луцюка Миколу Івановича з поповненням у родині – народженням донечки!!!
Бажаємо новонародженій міцного здоров’я і благополуччя, хай Господь зішле дитині добру долю.
Нехай донечка зростає на радість всій родині щасливо, розумною і принесе у сім’ю любов і свято з перших днів життя!!!

 

 

 
Створено: 11 листопада 2015 Автор: Адміністрація сайту

Від імені колег та друзів вітаємо адвоката Іванюка Ігоря Васильовича з народженням донечки!
Бажаємо новонародженій Марті доброї долі, здоров’я та щастя в житті.
Батькам зичимо терпіння, здоров’я і гарних заробітків!
Нехай Ваш дім повниться веселим дитячим сміхом, а донечка зростає у достатку і добрі, на радість і гордість батькам!

 

 

 

Сторінка 1 із 4

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

ОСТАННІ НОВИНИ